Araştırmalar

SAYPOST-BEAM
SAYPOST-BEAM: Geniş açıklıkları daha ekonomik, depreme dayanıklı ve hızlı geçebilmek için Çelik ve Betonarmenin en iyi yönlerini Öngerme&ArdGerme teknolojimizle birleştirdiğimiz Yeni Nesil KARMA KİRİŞ sistemidir. Viyadük, Endüstriyel binalar ve çok Katlı yapılara özel farklı tip çözümleri bulunmaktadır.
SAYPOST-COLUMN

SAYPOST-COLUMN: Özellikle Enerji Sektöründe Rüzgar Türbin Ayakları çözümünde ekonomik ve hızlı üretim & montaj teknolojisi geliştirdiğimiz bir sistemdir.

ÇEKME BETONU

Alt başlık betonunda Carbon Nanotube ve özel lif teknolojilerinin kullanımı ile Beton Çekme Dayanımını arttırmak için TUBİTAK ve İTÜ ile birlikte bu projeyi geliştirmek üzere ARGE çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

SAY-GÖMÜ ANKRAJ
SAY-GÖMÜ ANKRAJ: Betonarme Kolon-Kiriş sistemi ile özellikle ankastre bağlanan çelik kolon elemanlarının saha koşullarında, yoğun donatı sorunsuz bağlanmasını sağlayan özel bir bağlantı elemanıdır.
CAM KİRİŞ & KOLON BOY EK DETAYI
CAM KİRİŞ & KOLON- BOY EK DETAYI: Tek parça 18m GlassFin Kiriş veya Kolon imal etme imkânı sağlayan özel boyuna birleşim detayı ve özel makinası.
CAM KİRİŞ-KOLON SİSTEMİ & CABLE
CAM KİRİŞ-KOLON SİSTEMİ & CABLE: Büyük açıklıkları geçmeyi sağlayacak Paslanmaz Kablo takviyeli Kolon-Kiriş elemanları ve Özel Köşe, mesnet birleşim detayları.
CAM KİRİŞ-KOLON SİSTEMİ & PARÇA
CAM KİRİŞ-KOLON SİSTEMİ & PARÇA: Özel formda parça elemanların birbirine bağlandığı her türlü eğrisel, kemer forma uygun taşıyıcı parçaların üretimine izin veren bir sistemdir.
SAY NODE-PL
SAY NODE-PL: Freeform yapıların Amorf veya kütlesel NODE elemanlar olmaksızın Direkt olarak KUTU Freeform Çubuk elemanların birbirleri ile bağlanmasını sağlayan, 3 Eksen CNC makinelerde üretimi yapılabilen Plaka tip NODE sistemdir. Özellikle büyük açıklık geçen ve Kar-deprem yükü fazla olan  Freeform yapıların daha hızlı ve ekonomik yapılmasına olanak sağlar.
GLASSARME
GLASSARME: Cam kolon-kiriş plakaları ile üretim aşamasında özel tekniklerle birleştirilen çekme elemanlarının oluşturduğu GLASSFIN taşıyıcı elemanlarıdır.
İZPARK C BLOK Orta mah. Ordu sok. No:26 Kat :13 34880
Kartal / İSTANBUL
Tel:(0216) 358 10 10
© Copyright 2017 saytekno.com Tüm Hakları Saklıdır.